Serdar Ertan

Serdar ERTAN Serdar ERTAN
Proje Yönetimi ve Profesyonel Hizmetler Direktörü
Telenity

Serdar Ertan, Aralık 2001′den Telenity’de Proje/Program Yönetimi, Profesyonel Çözümler ve Servisler İş Birimi Direktörü olarak görev yapmaktadır. Halen; Global Pogram Yönetimi, Gelir Yönetimi, gelişmekte gelişmekte olan pazarlarda müsteriye özel Profesyonel Çözümler/Servisler İş birimlerinden sorumludur.

İlk kurulum yıllarından beri ekibin bir parçası olduğu Telenity’de; Yazılım Gelistirme & Test, Saha Ekip Liderliği, Kanal ve Partner Yönetimi, Satınalma, Proje & Program Yönetimi, Satış Destek, İş Geliştirme ve Satış rollerinde yer almış ve liderlik yapmıştır. Hemen hepsi gelişmekte olan 35′den fazla ülke 50′den fazla müşteride 500′ü aşkın projenin içinde yer almıştır.

Kariyerine MTM Automation Systems’de başlamış olan Ertan, sonraki 4 yıl süresince Nortel Networks Müşteri Destek, Ar&Ge Yazılım Test ve Ar&Ge Yazılım Geliştime, Uluslarası Projeler – Proje Yönetimi ekiplerinde devam etmiştir.

Ertan’ın uzmanlık alanı; gelişmekte olan pazarlar Proje & Program Yönetimi, Kriz Yönetimi, Müşteri Odaklı & Dinamik Çözümler Sağlama olarak sıralanabilir.

Yıldız Teknik Üniversitesi Elektronik & Haberleşme Mühendisliği lisans mezunu olan Ertan,
Oklohoma State/FEMA Crisis Management Yüksek Lisans derecesine sahiptir.

Hobileri arasında havasporları, yamaç paraşütü, doğa sporları yer alan Ertan, 1995 yılından beridir AKUT üyeleri arasında yeralmakta olup, AKUT deprem, hava kazaları operasyonlarına destek vermektedir. NATO Guney Akdeniz Hava Kazaları Destek ekibi sertifikalı üyesidir.

<<< Konuşmacılar